Hytale Oyununun Minecraft'tan Farkı Nedir?

 


Hytale , oyunun resmi web sitesinde "macera ve yaratıcılık dünyası" olarak sınıflandırılan birçok RPG öğesi içeren, prosedürel olarak oluşturulmuş bir sandbox oyunudur .

Hytale , çeteler ve biyomlarla tamamlanan Minecraft'a benzer . Bununla birlikte, Hytale , oyuncuların oyunu özelleştirmelerine ve lansman sırasında kendi ellerine almalarına, mini oyunlar oluşturmalarına ve deneyimlerini tamamen kişiselleştirmelerine yardımcı olmak için mod oluşturma araçları ve komut dosyası oluşturma sistemleri ekleyerek, oyuncu liderliğindeki yaratmaya daha derin bir odaklanma sunar.

Geliştirici Hypixel Studios , Minecraft Hypixel sunucuları oluşturmasıyla ünlüdür . Eğer aşina değilseniz, Hypixel sunucuları SkyWars ve Crazy Walls ve macera haritaları gibi bir dizi popüler mini oyun sunar. Minecraft topluluğu içinde inanılmaz derecede popüler bir güçtürler ve birçok sunucu kilometre taşını kırarak, bir durumda eşzamanlı oyuncular için Guinness Dünya Rekorları ve diğer birçok ödülü kazandılar.

Bu güne kadar hala son derece popüler ve kaçak başarısını kontrol etme arzusundan dolayı stüdyo, dünya çapında bir geliştirici ekibi tarafından sıfırdan inşa edilen kendi girişimine başlamaya karar verdi. Bu, on yılın ortasında Minecraft'a getirilen ve sunucudan para kazanmayı büyük ölçüde baltalayan ve gelişen Hypixel ekonomisini sakatlayan EULA önlemlerine yanıt olarak geldi .

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Hytale Ne Zaman Çıkacak? Yayın Tarihi Nedir?