Hytale Ne Zaman Çıkacak? Yayın Tarihi Nedir?

Yaklaşık bir yıl önce, Hytale oyununun 2023 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürüleceği duyurulmuştu. O zaman bu doğruydu, ama şimdi doğru değil. Yaz 2023 geliştirme günlüğünde, Hypixel stüdyoları, oyun motorunu C++'da yeniden geliştirmeye karar verdiğini söylüyor; bu, "oyun, geçen yıl ana hatlarıyla belirttiğimiz mümkün olan en erken başlatma penceresi olan 2023'te piyasaya sürülmeye hazır olmayacak" anlamına geliyor. 

Oyun yönetiminden yapılan açıklama: "Önceki motorumuz, daha az kaynağa sahip olduğumuz ve henüz Hytale ile elde etmeye çalıştığımız şeyin kapsamıyla henüz uzlaşmadığımız bir zamanda inşa edilmişti. Geçen yıl içinde açıkça ortaya çıktı. Olduğumuz gibi devam edersek, ölçeklendirme, uyumluluk ve yamaları ve güncellemeleri sunma hızımız gibi alanlarda bir dizi teknik zorlukla karşılaşacaktık."

"Bu haberin karışık duygular uyandırması kaçınılmaz - oyun ve oyuncularımız için doğru olanı yaptığımızdan çok eminiz, ancak topluluğumuzun uzun süredir sabırla Hytale'ı beklediğini de biliyoruz" dedi. posta.

Hytale'nin gelişimi birkaç büyük yavaşlamaya kapıldı, bu nedenle geliştirme kapsamı arttıkça bir motor sarsıntısı dikkate değer değil. Hypixel Studios, Riot Games tarafından satın alındı(yeni sekmede açılır)2020'de tıpkı küresel bir pandeminin her şeyi herkes için daha zor hale getirmesi gibi.

Bütün bunları göz önünde bulundurduğumuzda söylenebilecek tek şey Hytale oyunu için henüz net bir tarih verilemiyor olmasıdır.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Hytale Oyununun Minecraft'tan Farkı Nedir?